خانه / فرهنگ و هنر / حسین محب‌اهری در پاسخ به شایعات: صندوق اعتباری هنر به دادم رسید

حسین محب‌اهری در پاسخ به شایعات: صندوق اعتباری هنر به دادم رسیدحسین محب‌اهری در پاسخ به شایعات: صندوق اعتباری هنر به دادم رسید


فرهنگ > تلویزیون – حسین محب‌اهری، بازیگر سینما و تلویزیون که مدت‎هاست با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کند از حمایت صندوق اعتباری هنر برای پرداخت هزینه‌های درمانش قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسین محب اهری، بازیگر پیشکسوت کشورمان ضمن تکذیب خبری مبنی بر عدم حمایت مالی مسئولان و اجبار به دریافت پول نزولی برای درمان خود تاکید کرد: «پس از آن‌که برای پرداخت هزینه درمان در بیمارستان به مشکل خوردم، مصاحبه‌ای انجام دادم که امروز منتشرشده است. درحالی‌که پس از انجام این مصاحبه و قبل از انتشار آن در رسانه ها صندوق اعتباری هنر با حمایت کامل هزینه درمان بنده را پرداخت کرد.»

او از تجربه ناخوشایند خود در زمانی می‎گوید که در بیمارستان به او تاکید شده که آمپول درمانش 14 میلیون تومان قیمت دارد و پولی برای پرداخت نداشته است و ناچار به دریافت نزول شده بود. اما حمایت صندوق اعتباری هنر برای دریافت آمپول‌های مورد نیاز توانست مشکل را برطرف کند.

بنابر اعلام محب اهری، در هفته گذشته سه آمپول به طور همزمان با هزینه 42 میلیون تومان به او تزریق شده و چهارشنبه هفته آینده نیز می‌بایست سه آمپول دیگر نیز به همین مبلغ به او تزریق شود که صندوق اعتباری هنر قول مساعدت جهت همراهی و پرداخت این هزینه را داده است.

او درنهایت از حمایت صندوق اعتباری هنر در آن شرایط سخت تشکر کرد و تاکید کرد: «من در شرایط بسیار بدی قرار گرفته بودم که این حمایت برایم خیلی ارزش داشت. در طول سال گذشته نیز چندین بار از طریق این صندوق کمک‌های مالی برای درمان انجام شده بود.»

57243

قالب وردپرس

درباره‌ی reza

Check Also

از «ماجرای نیمروز» تا «بدون تاریخ، بدون امضا»/ نمایش فیلم‌های ایرانی در هند

از «ماجرای نیمروز» تا «بدون تاریخ، بدون امضا»/ نمایش فیلم‌های ایرانی در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *